fbpx
Ресторани

Our

Venues

За резервации и дополнителни информации контактирајте на +389 78 294 679, или пополнете ја контакт формата, а ние, во рок од 24 часа ќе ве контактираме.

Bella

Restoran

Ресторан Bella воодушевува со својот раскошен, екскузивно дизајниран ентериер и современ систем за светло. Препуштете се на веселбата и нека вашите најубави моменти станат ваши највредни спомени.

Капацитет до 650 гости

Bella Restoran
Bella Restoran

 

Bella Chardak
Bella Chardak

 

Bella

Chardak

Ресторан Bella-Чардак располага со голем отворен простор. Погоден за сите видови на прослави (свадби, матурски, родендени, деловни приеми, коктел забави, промотивни активности и др.

Капацитет до 350 гости

Вклучено со секоја резервација

  • Апартман за младенците
  • Шампањ за младите
  • Торта
  • Хостеси

РЕзервирај по телефон

Прифаќаме резервации преку емаил или телефон.

За информации и резервации јавете се на +389 78 294 679.